Otevřeno: S elektronickými předplatními jízdenkami IDS JMK pomůže lidem i kontaktní centrum v Břeclavi

Jak si nahrát třeba měsíční předplatní jízdenku Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (IDS JMK) na svou bankovní kartu? A na jakou slevu mám nárok? S takovými a mnoha dalšími otázkami pomůže cestujícím na jižní Moravě nové kontaktní centrum, které jsem dnes otevřel spolu se zástupci města a společnosti KORDIS JMK. Po brněnském kontaktním centru na hlavním nádraží tak Jihomoravané získávají druhé místo, které bude vyřizovat jejich potřeby a přání související s elektronickým odbavením cestujících.

Zdroj: FOTO: Martin Harák

Všechny předplatní jízdenky IDS JMK včetně brněnské městské dopravy si mohou cestující na jižní Moravě pořídit i elektronicky prostřednictvím nového e-shopu již od začátku prázdnin. Úkolem kontaktního centra je vyřizovat dotazy cestujících spojené s elektronickými předplatními jízdenkami, pomáhat jim při jejich zakládání a současně ověřovat totožnost a nároky na slevu. Vedle toho budou samozřejmě pomáhat s nalezením nejvhodnějšího tarifu a spojení.
portret Roman Hanak

Roman HANÁK


Jako náměstek hejtmana Jihomoravského kraje dělá Roman Hanák, co může, aby se lidem po jižní Moravě pohodlně a bezpečně cestovalo. Z pozice předsedy Krajského výkonného výboru pak ručí za to, že vše v jihomoravské ČSSD šlape tak, jak má. Pořád také pracuje pro své rodné Kobeřice, kde je starostou. A navíc i bloguje. O regionu, dopravě, politice... Prostě o věcech, které ho zajímají, kterým rozumí a které každý den řeší.

  Nadcházející akce:

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.


obalka  NEWSLETTER
newsletter
newsletter

Newsletter

Děkuji Vám za zájem o odběr mého newsletteru. Asi Vás stejně jako mě zajímá pohodlná a bezpečná doprava v Jihomoravském kraji, dění v sociální demokracii nebo v Kobeřicích u Brna, kde starostuji. Přesně o tom Vás budu informovat. A nebojte, také nesnáším spam. Zprávu ode mě proto čekejte maximálně jednou za čtrnáct dní.

* povinné udaje
* E-mail:
Jméno:
Příjmení:
Město: