Vyškovský deník: Žáci z Morávkovy mají první místo

Ve středu 1. června jsem měl tu čest pogratulovat a předat ceny vítězům krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Zabodovali i žáci ze základky Morávkova ve Vyškově. Takto o nich napsal Vyškovský deník.

Zdroj: Dopravní hřiště Riviéra

Vědí, jak se bezpečně pohybovat po silnici, jak poskytnout první pomoc, zvládají i orientaci v mapě. Žáci Základní školy Morávkova, která sídlí ve vyškovských Dědicích, před časem postoupili do krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. A i v něm prokázali, že se v provozu vyznají. „V kategorii od deseti do dvanácti let vybojovali prvenství,“ přiblížil náměstek hejtmana Roman Hanák. Zahanbit se nenechali ani starší spolužáci. V kategorii od 13 do 16 let byl vyškovský tým druhý. Vítězové postoupí do celostátního kola, jež se koná v polovině června.

Zdroj: Vyškovský deník, 4. 6. 2016, strana 3, autor: (gra)
portret Roman Hanak

Roman HANÁK


Jako náměstek hejtmana Jihomoravského kraje dělá Roman Hanák, co může, aby se lidem po jižní Moravě pohodlně a bezpečně cestovalo. Z pozice předsedy Krajského výkonného výboru pak ručí za to, že vše v jihomoravské ČSSD šlape tak, jak má. Pořád také pracuje pro své rodné Kobeřice, kde je starostou. A navíc i bloguje. O regionu, dopravě, politice... Prostě o věcech, které ho zajímají, kterým rozumí a které každý den řeší.

  Nadcházející akce:

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.


obalka  NEWSLETTER
newsletter
newsletter

Newsletter

Děkuji Vám za zájem o odběr mého newsletteru. Asi Vás stejně jako mě zajímá pohodlná a bezpečná doprava v Jihomoravském kraji, dění v sociální demokracii nebo v Kobeřicích u Brna, kde starostuji. Přesně o tom Vás budu informovat. A nebojte, také nesnáším spam. Zprávu ode mě proto čekejte maximálně jednou za čtrnáct dní.

* povinné udaje
* E-mail:
Jméno:
Příjmení:
Město: