S boskovickou starostkou a místostarosty jsme otevřeli nové dětské hřiště Na Chmelnici

Místo jako dělané pro rodiny s dětmi. Nepochybuji, že to bude první věc, která vás napadne, pokud někdy zavítáte do Boskovic Na Chmelnici. Pěkné domky, úhledné nové bytovky a jen jedna vada na kráse. Při výstavbě zde zaniklo původní dětské hřiště. Město ve spolupráci s Jihomoravským krajem na ulici před sedmi lety sice zbudovalo hezký plácek s průlezkami, ale místo, kde by se mohla vyřádit a zasportovat i mládež, tu chybělo. Teď už nechybí. Spolu s boskovickou starostkou Hanou Nedomovou a místostarosty Petrem Malachem a Jaromírou Vítkovou jsme dnes přestřihli pásku na sousedícím Oranžovém hřišti Nadace ČEZ.

Nadace přispěla na víceúčelové sportovní hřiště za více než tři čtvrtě milionu 300 tisíc korun a patří jí za to velký dík. Sportovní zázemí, například pro fotbal, basket, florbal nebo třeba jen ježdění na kole a koloběžce, tu totiž najdou děti a mládež nejen z ulice Na Chmelnici, ale i z přilehlých ulic a sídliště Lipová, Květná, Kosmonautů a dalších.

Přeji dětem, ať na hřišti zažijí spoustu zábavy!

Roman Hanák

 
portret Roman Hanak

Roman HANÁK


Jako náměstek hejtmana Jihomoravského kraje dělá Roman Hanák, co může, aby se lidem po jižní Moravě pohodlně a bezpečně cestovalo. Z pozice předsedy Krajského výkonného výboru pak ručí za to, že vše v jihomoravské ČSSD šlape tak, jak má. Pořád také pracuje pro své rodné Kobeřice, kde je starostou. A navíc i bloguje. O regionu, dopravě, politice... Prostě o věcech, které ho zajímají, kterým rozumí a které každý den řeší.

  Nadcházející akce:

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.


obalka  NEWSLETTER
newsletter
newsletter

Newsletter

Děkuji Vám za zájem o odběr mého newsletteru. Asi Vás stejně jako mě zajímá pohodlná a bezpečná doprava v Jihomoravském kraji, dění v sociální demokracii nebo v Kobeřicích u Brna, kde starostuji. Přesně o tom Vás budu informovat. A nebojte, také nesnáším spam. Zprávu ode mě proto čekejte maximálně jednou za čtrnáct dní.

* povinné udaje
* E-mail:
Jméno:
Příjmení:
Město: