Brněnský deník: Opravy D1 – sjezd zůstane v provozu

Co měsíc svolávám na kraj schůzky ke koordinaci oprav a uzavírek na jihomoravských silnicích. A že tyhle schůzky nesou ovoce, zajímají se o ně i novináři. Třeba Brněnský deník.

Autor: (zle), celý článek najdete v Brněnském deníku z 14. 4. 2016 na straně 3

Menší komplikace než řidiči očekávali, přinese plánovaná letní oprava dálnice D1. Kvůli rekonstrukci pravého jízdního pruhu ve směru z Brna na Vyškov nebude nutné uzavřít sjezd Brno­-východ. Na deset dní se zavře pouze exit Brno-­Slatina.

„Trvali jsme na tom, že opravu dálnice v tomto úseku lze zorganizovat tak, aby uzavření výjezdu nebylo nutné. Jsem rád, že nám Ředitelství silnic a dálnic dalo zapravdu,“ sdělil včera náměstek jihomoravského hejtmana pro dopravu Roman Hanák. Dělníci budou opravovat pravý pruh dálnice mezi 199. a 204. kilometrem od přelomu května a června přibližně do srpna.
portret Roman Hanak

Roman HANÁK


Jako náměstek hejtmana Jihomoravského kraje dělá Roman Hanák, co může, aby se lidem po jižní Moravě pohodlně a bezpečně cestovalo. Z pozice předsedy Krajského výkonného výboru pak ručí za to, že vše v jihomoravské ČSSD šlape tak, jak má. Pořád také pracuje pro své rodné Kobeřice, kde je starostou. A navíc i bloguje. O regionu, dopravě, politice... Prostě o věcech, které ho zajímají, kterým rozumí a které každý den řeší.

  Nadcházející akce:

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.


obalka  NEWSLETTER
newsletter
newsletter

Newsletter

Děkuji Vám za zájem o odběr mého newsletteru. Asi Vás stejně jako mě zajímá pohodlná a bezpečná doprava v Jihomoravském kraji, dění v sociální demokracii nebo v Kobeřicích u Brna, kde starostuji. Přesně o tom Vás budu informovat. A nebojte, také nesnáším spam. Zprávu ode mě proto čekejte maximálně jednou za čtrnáct dní.

* povinné udaje
* E-mail:
Jméno:
Příjmení:
Město: