Koho vyšleme do krajských voleb? Jihomoravská ČSSD má jasno

V Jihomoravském kraji máme za sebou vůbec první primárky v historii ČSSD. O kandidátních listinách pro letošní krajské volby tak na rozdíl od nejrůznějších hnutí nerozhodovalo nařízení z Prahy, ale členové strany přímo v regionu. Tu jihomoravskou povede Michal Hašek, který získal podporu 65 procent hlasujících. Celou kandidátku schválili členové tak, jak ji navrhla krajská organizace ČSSD.

Chtěl bych tímto poděkovat všem členům ČSSD u nás v kraji za hojnou účast v hlasování. Víc než dostatečně jste naplnili potřebné kvorum a všem kandidátům dali do voleb silný mandát. Děkujeme, Vaši důvěru nezklameme.

Víc se o primárkách v Jihomoravském kraji dozvíte z úst předsedy komise pro korespondenční hlasování Petra Šikuly: https://www.youtube.com/watch?v=ZOhJa50VbZI
portret Roman Hanak

Roman HANÁK


Jako náměstek hejtmana Jihomoravského kraje dělá Roman Hanák, co může, aby se lidem po jižní Moravě pohodlně a bezpečně cestovalo. Z pozice předsedy Krajského výkonného výboru pak ručí za to, že vše v jihomoravské ČSSD šlape tak, jak má. Pořád také pracuje pro své rodné Kobeřice, kde je starostou. A navíc i bloguje. O regionu, dopravě, politice... Prostě o věcech, které ho zajímají, kterým rozumí a které každý den řeší.

  Nadcházející akce:

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné nadcházející kalendar-akci.


obalka  NEWSLETTER
newsletter
newsletter

Newsletter

Děkuji Vám za zájem o odběr mého newsletteru. Asi Vás stejně jako mě zajímá pohodlná a bezpečná doprava v Jihomoravském kraji, dění v sociální demokracii nebo v Kobeřicích u Brna, kde starostuji. Přesně o tom Vás budu informovat. A nebojte, také nesnáším spam. Zprávu ode mě proto čekejte maximálně jednou za čtrnáct dní.

* povinné udaje
* E-mail:
Jméno:
Příjmení:
Město: